Андрій Павелко: «Футболіст, котрий переходить в російський клуб, несе моральну відповідальність»

Футбол України 14 Лютого, 17:35 645
Андрій Павелко: «Футболіст, котрий переходить в російський клуб, несе моральну відповідальність»   | 19-27
Віце-президент ФФУ та один з претендентів на пост голови Федерації футболу України Андрій Павелко розповів MatchDay про своє ставлення до вітчизняних футболістів, котрі збираються грати в Росії.

Віце-президент ФФУ та один з претендентів на пост голови Федерації футболу України Андрій Павелко розповів MatchDay про своє ставлення до вітчизняних футболістів, котрі збираються грати в Росії.

«Вважаю, що кожен, приймаючи таке рішення, несе моральну відповідальність. Дане рішення буде йти за ним все життя. Це моя особиста точка зору, - зазначив Павелко. - Війна закінчиться, ми свою територію обов'язково повернемо і там буде мир. Ми будемо розвиватися, я впевнений, краще нашого північного сусіда. Ми обов'язково отримаємо безвізовий режим з Європейським союзом, станемо його колективним членом. Набагато раніше, ніж того хочуть або не хочуть наші сусіди. А ось такий вчинок в непростий для країни момент - це особиста справа футболіста».

«Якщо людина вихована в моральних компромісах для себе, ми для нього нічого не зробимо. А якщо людина віддає собі звіт, в якій ми ситуації, хто вбиває наших людей, його земляків, родичів... Це горе в сім'ях України. Це внутрішній вибір, який повинен зробити кожен. Я просто знаю, як часто в моєму рідному Дніпропетровську звучить сирена «швидкої», скільки з фронту привозять поранених і вбитих. Тому у мене є своя думка», - зазначив функцинер.