Неймар : "Барсі" дуже не вистачало Мессі"

Світовий футбол 7 Жовтня, 05:29 699
Неймар : Барсі дуже не вистачало Мессі | 19-27
Нападник " Барселони" Неймар після перемоги в матчі 8-го туру над "Вальядолідом " (4:1) відзначив, що команді не вистачало форварда Ліонеля Мессі.

Аргентинець отримав пошкодження і пропустить близько двох тижнів.

- «Я дуже радий, що ми знову набрали очки, а ми з Алексісом Санчесом відмінно взаємодіяли, - цитує СЕ з посиланням на AS Неймара.

- Для нас важлива кожна перемога. Ми постараємося продовжити набирати очки.

Що стосується позиції "дев'ятки", то на ній грає найкращий футболіст світу - Ліонель Мессі, якого нам сьогодні не вистачало.

Варто зазначити, що я грав на його позиції в "Сантосі" і збірній Бразилії».

На даний момент " Барселона" йде в чемпіонаті Іспанії без втрат - у восьми зустрічах каталонці здобули вісім перемог з різницею м'ячів 28-6.