Відомий телекоментатор Віктор Вацко у соціальній мережі Twirtter виловив власну позицію, стосовно вчорашнього матчу «Дніпро» - «Металіст».
«Буде прикро, якщо «Дніпру» зарахують технічну поразку. Доля таких протистоянь повинна вирішуватися на полі. Класний був вчора футбол!» – написав Вацко.
Нагадаємо, рішення по інциденту в матчі 12 -го туру "Дніпро" - "Металіст" має бути оголошено сьогодні, а харків'яни вимагають зарахувати технічну поразку "Дніпру".