Екс-форвард донецького «Шахтаря» Олексій Бєлік поділився прогнозом на перший матч своєї команди проти мюнхенської «Баварії» в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, який відбудеться завтра у Львові на «Арені Львів».
«Я як донеччанин і колишній гравець цього клубу дуже сподіваюся на перемогу, але розумію, що здобути її буде дуже і дуже складно. Суперник „Шахтарю" дістався... гірше не придумаєш. Однак шанси є.
Хлопці Гвардіоли більш втомлені, адже бундесліга в розпалі, а гравці „Шахтаря" свіжі. Вони цілеспрямовано готувалися до цього поєдинку. Однак це «палиця з двома кінцями», і тільки гра покаже, плюс це. Також вірю, що допоможуть і трибуни, хоч вони тільки формально домашні. Тому поставлю на перемогу „Шахтаря" з рахунком 2:1», - цитує Бєліка dynamo.kiev.ua, посилаючись на газету «КОМАНДА».