Півзахисник португальського «Ріу Аве» та збірної Білорусі Ренан Брессан в інтерв'ю кореспонденту «Прессбола» не став заперечувати того факту, що в сутичці з гравцем київського «Динамо» Андрієм Ярмоленком добряче обматюкав останнього.
— «Ріу Аве» виступав у Лізі Європи, але зайняв останнє місце в групі. У клубі сильно засмутилися?
— Так, ми знали, що у нас футболісти і тренери хорошого рівня. Непогано провели матчі зі «Стяуа», київським «Динамо». Але десь не пощастило - мабуть, не вистачило досвіду. Вперше пробилися в Лігу Європи - це теж урок. Якщо потрапимо туди ще раз, буде інша ситуація.
— Пам'ятається, ти лаявся матом на киянина Андрія Ярмоленка. Часто використовуєш нецензурні російські слова?
— Ні. Тільки коли злий. Тоді ми поступалися - здається, 0:2. У суперників виходило все, у нас дуже мало. От і не стримався. Але невже хтось не лається матом?
— У БАТЕ такого не було?
— Не пам'ятаю. Здається, ні. Ці слова використовують всі...