Дирекція Прем'єр-ліги своїм рішенням від 7 жовтня постановила дограти матч "Дніпро" - "Металіст", починаючи з другого тайму.
Дата і час догравання будуть визначені додатково, повідомляє офіційний сайт дніпропетровського клубу.
Нагадаємо, що перед початком другого тайму на стадіоні "Дніпро-Арена" згасло світло.
Інформації про знеструмлення стадіону та інших об'єктів, які живляться від підстанції "Славута", в Дніпрообленерго не надходило, проте компанія для надання допомоги відправила оперативно-виїзну бригаду до стадіону, але вона в результаті не знадобилася.