«Чорноморець» посилився трьома українцями

Футбол України 18 Лютого, 11:57 718
«Чорноморець» посилився трьома українцями  | 19-27
Перед стартом другого кола чемпіонату України одеський «Чорноморець» посилився трьома молодими футболістами.

Перед стартом другого кола чемпіонату України одеський «Чорноморець» посилився трьома молодими футболістами.

Як повідомляє офіційний сайт одеситів, «Чорноморець» підписав контракти із захисниками Ярославом Олійником, Олександром Калітовим і півзахисником Антоном Кічею.

Угоди розраховані на 2,5 року.

Покинули «Чорноморець» два футболісти молодіжного складу: Артем Кулішенко (за обопільною згодою сторін) і Владис-Еммерсон Іллой-Айєт (у зв'язку із закінченням контракту).