Екс-нападник київського «Динамо» Олег Саленко в інтерв'ю газеті «Команда» поділився прогнозом на завтрашній матч своєї колишньої команди проти французького «Генгама» в 1/16 фіналу Ліги Європи.
«Думаю, що поєдинок буде цікавим, але нерезультативним. Я стежу за чемпіонатами великої п'ятірки, зокрема Франції. Так от, суперник киян дуже грамотно грає в обороні і пропускає мало голів (у середньому 1,4 м'яча за матч).
Цікаво також буде подивитися на функціональну готовність динамівців. Головне - не програти в першій зустрічі. Ставлю на нічию - 1:1», - наводить слова Саленка FootBoom.