Євген Чеберячко: «Олімпіакос» - суперник рівня Ліги чемпіонів»

Футбол України 18 Лютого, 15:29 810
Євген Чеберячко: «Олімпіакос» - суперник рівня Ліги чемпіонів»     | 19-27
Захисник «Дніпра» Євген Чеберячко взяв участь у прес-конференції напередодні матчу дніпропетровців у 1/16 фіналу Ліги Європи з грецьким «Олімпіакосом».

Захисник «Дніпра» Євген Чеберячко взяв участь у прес-конференції напередодні матчу дніпропетровців у 1/16 фіналу Ліги Європи з грецьким «Олімпіакосом».

- Євгене, оцініть фізичний стан команди після зимової перерви.

- Фізичний стан - хороший. Не сказав би, що відмінний, але хороший. Тренери відзначали, що збори пройшли плідно.

- Де вам зручніше грати: в центрі захисту або півзахисту, де ви грали останнім часом?

- Де я буду кориснішим для команди, там і можу зіграти. Для мене це не має значення.

- Яке у вас уявлення про «Олімпіакос» і як ви сподіваєтеся протистояти йому завтра?

- Це команда хорошого європейського рівня, рівня Ліги чемпіонів. Хороший суперник, де зібрані відмінні футболісти. А як ми будемо грати проти них, нам конкретно розкажуть на передматчевій установці.

- Який результат вас влаштує у першому матчі?

- Будь-який, окрім поразки. Все вирішиться у другій грі. Завтра для нас головне - не програти.

- Яку мотивацію футболісти «Дніпра» знаходять, щоб показати якісний футбол, граючи при порожніх трибунах?

- Це єврокубки, стадія плей-оф. Причому «Олімпіакос», як я вже сказав, - суперник рівня Ліги чемпіонів. Так що особлива мотивація не потрібна. Зрозуміло, що при незаповнених трибунах відчуваєш себе не так, як при повному стадіоні, але наша мотивація все одно буде на граничному рівні.