Андрій Канчельскіс: "Керимову пообіцяли, що за рік-два будуть чемпіонство і Ліга чемпіонів"

Світовий футбол 7 Жовтня, 09:47 996
Андрій Канчельскіс: Керимову пообіцяли, що за рік-два будуть чемпіонство і Ліга чемпіонів | 19-27
Колишній півзахисник "Манчестер Юнайтед" і збірної Росії Андрій Канчельскіс в ефірі "Години футболу" висловився про проект "Анжи".

"Спочатку проект " Анжи "неправильно був побудований. Менеджмент ввів в оману пана Керімова . Треба було все робити поступово. Не можна все зробити відразу , не маючи традиції та інфраструктури. Наскільки я знаю , вони йому розповіли , що за рік -два зроблять божевільну команду . Вони обіцяли чемпіонство , Лігу чемпіонів. А результат - третє місце , фінал Кубка і Ліга Європи. Це не те, чого чекали.

Раніше вони набирали очки за рахунок індивідуальних якостей гравців. Але при Хіддінку команда практично не тренувалася . Як можна давати по два вихідних на зборах? Тому зараз команда растренірована і знаходиться на останньому місці ", - сказав Канчельскіс .