"Спочатку проект " Анжи "неправильно був побудований. Менеджмент ввів в оману пана Керімова . Треба було все робити поступово. Не можна все зробити відразу , не маючи традиції та інфраструктури. Наскільки я знаю , вони йому розповіли , що за рік -два зроблять божевільну команду . Вони обіцяли чемпіонство , Лігу чемпіонів. А результат - третє місце , фінал Кубка і Ліга Європи. Це не те, чого чекали.
Раніше вони набирали очки за рахунок індивідуальних якостей гравців. Але при Хіддінку команда практично не тренувалася . Як можна давати по два вихідних на зборах? Тому зараз команда растренірована і знаходиться на останньому місці ", - сказав Канчельскіс .