ХІК в п'ятий раз поспіль став чемпіоном Фінляндії. У цілому для клубу з Гельсінкі ця перемога в національній першості стала вже 26 -й. Золото ХІК гарантував собі за два тури до фінішу , обігравши з рахунком 3:0 переможця Кубка Фінляндії РоПС . Столична команда вперше завоювала чемпіонство під керівництвом Сікстена Бострема , який змінив після минулого сезону Анти Муурінена .
Титул підкорився не без проблем , оскільки протягом більшої частини кампанії на п'яти ХІКу наступала " Хонка " . Крім того , влітку команду спіткало розчарування на євроарені - у другому відбірковому раунді Ліги чемпіонів УЄФА підопічні Бострема визнали поразку від естонського "Нимме " .
" Два або три дні після програшу в Таллінні ми були спустошені , але в підсумку змогли зібратися " , - сказав Бострем . Дійсно , ХІК не програє в чемпіонаті Фінляндії з середини червня , а черговий трофей став можливий завдяки блискучим результатами у вересні. "Я задоволений , сподіваюся , що задоволені і вболівальники , - додав тренер. - Вони жадали титулу перед початком сезону , і тепер трофей у них" .