На матчі в Дніпропетровську харківські фани спалили 310 сидінь

Футбол України 7 Жовтня, 12:32 801
На матчі в Дніпропетровську харківські фани спалили 310 сидінь | 19-27
Гості з Харкова розвели багаття з пластикових сидінь.

Дніпропетровська міліція відрапортувала , що вчорашній поєдинок між " Дніпром" і " Металістом " пройшов без бійок, як між уболівальниками, так і без застосування сили міліціонерами. Пам'ятаючи торішні зіткнення між фанатами цих команд , "Дніпро -Арену" охороняли 1500 міліціонерів , беркутівців і солдатів внутрішніх військ. Додаткові сили були навіть підтягнуті із Запоріжжя, Харкова, та Кривого Рогу.

Незважаючи на цілі носи і незадіяні в хід кулаки, збитки приймаючій стороні таки було завдано. "Був підписаний акт, що в 28 секторі, де сиділи фанати" Металіста "було пошкоджено 310 сидінь. Наприкінці матчу вони підпалили багаття і кидали в нього сидіння ", - говорить заступник начальника Дніпропетровського міського управління міліції Володимир Седлецький .

Він додав , що після матчу , коли величезний натовп незадоволених призупиненням матчу вболівальників вийшла на вулиці, ні погромів , ні крадіжок з магазинів не було. "Але чомусь після закінчення матчу у центрального вході з боку вул. Ульянова зібралися 100 осіб і не розходилися. Побачивши оточення із сотрудінков "Беркута " вони побоялися лізти в бійку , але за нашими даними вони вирішували , що їм робити - йти на " Металіст "чи не йти " , - говорить Володимир Седлецький .