Збірна України зібралася в Конча-Заспі

Динамо Київ 7 Жовтня, 12:53 914
Збірна України зібралася в Конча-Заспі | 19-27
Збірна України зібралася на клубній базі київського "Динамо" в Конча-Заспі, де готуватиметься до майбутніх матчів відбіркового турніру чемпіонату світу - 2014 проти команд Польщі (11 жовтня) і Сан-Марино (15 жовтня).

Насамперед футболісти пройдуть теоретичну підготовку до матчу з Польщею, потім вийдуть на поле УТБ, де проведуть відкрите тренування. Перед відкритим тренуванням із журналістами поспілкувалися головний тренер української збірної Михайло Фоменко.