Шановні колеги !
Ми ще раз звертаємо увагу громадськості, Федерації Футболу та Прем'єр -ліги на неприпустимість подібних ситуацій - адже рішення про "догравання " матчу порушує Регламент Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів Об'єднання професійних футбольних клубів України "Прем'єр- ліга " сезону 2013/2014 рр. .
Зокрема, варто мати на увазі, що делегат матчу в своєму рапорті про сформовану ситуацію не згадував про будь-який форс-мажор, а навпаки, чітко вказав, що працівники стадіону не змогли запустити систему резервного енергозабезпечення. Також у заяві ПАТ " ДТЕК Дніпрообленерго " сказано , що проблем з електроенергією на підстанції, що забезпечує функціонування стадіону, не було - проблема зосереджена виключно на стадіоні "Дніпро -Арена", працівники якого не змогли забезпечити безперервне енергопостачання ні по основному джерелу, ні по резервному .
Рішення Дирекції Прем'єр - ліги про " догравання " матчу створює небезпечний прецедент , при якому повна непідготовленість стадіону і систем його енергозабезпечення - що є прямим обов'язком клубу - господаря поля - не несе жодних наслідків , і може стати механізмом для маніпуляцій щодо футбольних матчів і їх результатів будь-якими командами в майбутньому.
Те, що сталося на "Дніпро - Арені" було не просто нешкідливим ексцесом , відключення освітлення створило серйозну загрозу безпеки для учасників матчу , офіційних осіб та вболівальників , присутніх на стадіоні. Запалені фаєри і петарди створили загрозу виникнення пожежі на знеструмленому стадіоні. Крім цього гостьовий сектор з уболівальниками ФК " Металіст" зазнав нападів з боку вболівальників ФК " Дніпро" , і в темряві співробітники стадіону не могли припинити агресивну поведінку фанатів. Відключення освітлення стадіону могло спровокувати паніку серед багатотисячної аудиторії матчу і могло спричинити катастрофічні наслідки.
У зв'язку з цим ФК " Металіст" звертається до КДК ФФУ і просить діяти в рамках Регламенту Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів Об'єднання професійних футбольних клубів України "Прем'єр- ліга " сезону 2013/2014 рр. , на чіткому дотриманні якого ФК " Дніпро" наполягав перед проведенням матчу . ФК " Металіст " закликає органи футбольного правосуддя детально розібратися в ситуації, переглянути рішення Дирекції Прем'єр -ліги щодо матчу "Дніпро " - " Металіст " і не створювати небезпечний прецедент.