Близько сотні вболівальників московського "Спартака" зажадали від клубу грошової компенсації у зв'язку з перенесенням домашнього матчу 12-го туру прем'єр-ліги проти грозненського "Терека" з Москви в Єкатеринбург, інформує офіційний твіттер червоно-білих.
Півсотні фанатів побажали направити компенсацію в допомогу Далекому Сходу .
- В основному з питання компенсації за невідвідування матч звертаються власники абонементів на південну і північну трибуни , - інформує прес -служба " Спартака". - На сьогоднішній день написано 97 претензій на повернення грошей за минулий матч , в той же час 54 вболівальника написали заяви на переведення належної їм компенсації в допомогу Далекому Сходу , а 37 червоно-білих скористалися правом на 20- відсоткову знижку в нашому магазині. 39 вболівальників здали раніше куплені квитки на матч з " Тереком" . Решта планують обміняти їх на квитки на матч з " Ростовом" .
Нагадаємо, що матч " Спартак" - " Терек" був перенесений в Єкатеринбург у зв'язку з незадовільним станом газонів у Московському регіоні. Зустріч завершилася з рахунком 0:0. При цьому вона стала найбільш відвідуваною в турі , її відвідали 10 з половиною тисяч уболівальників.