Правоохоронці шукали нацистів на футбольному матчі "Металург" - "Шахтар"

Футбол України 7 Жовтня, 14:09 671
Правоохоронці шукали нацистів на футбольному матчі Металург - Шахтар | 19-27
Правоохоронці не змогли знайти націоналістів викрикують "зіг хайль!" на футболі. Про це повідомили " Сегодня" в обласній прес-службі Донецької міліції.

Правоохоронці не змогли знайти націоналістів викрикують "зіг хайль ! " на футболі. Про це повідомили " Сегодня" в обласній прес - службі Донецької міліції.

Правоохоронцям довелося відкрити кримінальне провадження за фактом групового порушення громадського порядку. Однак, правоохоронці запевнили , що в результаті розслідування даний факт не підтвердився.

"Правоохоронцями були опитані стюарди, охорона стадіону, офіцери безпеки клубу, співробітники міліції , які знаходилися недалеко від сектора, де скандувалися речівки спірного змісту. Жоден опитаний не підтвердив факту нацистських висловлюваньв речівках уболівальників. Громадяни почули в них таке: " Зіграй ! Зіграй ! Зіграй ! І в рай ! " , - розповів начальник міліції громадської безпеки Донецького міськуправління міліції Микола Крюченко .
Нагадаємо , що в Інтернеті було розміщено відео , на якому був зафіксований факт нібито нацистських проявів на футбольному матчі " Металург" - " Шахтар" , який відбувся 28 вересня на стадіоні " Металург" у Ленінському районі Донецька.