Про це повідомляє офіційний сайт «Дніпра».
Сергій Політило та Володимир Польовий перейшли в луцьку «Волинь», а Ігор Варцаба і Дмитро Кропивний - в охтирський «Нафтовик».
Про це повідомляє офіційний сайт «Дніпра».
Сергій Політило та Володимир Польовий перейшли в луцьку «Волинь», а Ігор Варцаба і Дмитро Кропивний - в охтирський «Нафтовик».