Міліція затримала сімох фанатів "Дніпра"

Футбол України 7 Жовтня, 18:46 962
Міліція затримала сімох фанатів Дніпра | 19-27
Після матчу 12 туру української прем'єр-ліги між "Дніпром" і " Металістом" співробітники правоохоронних органів затримали сімох уболівальників дніпропетровського клубу, інформує "Інтерфакс-Україна ". Один з фанатів отримав адміністративне покарання у вигляді арешту на одну добу.

Після матчу 12 туру української прем'єр-ліги між "Дніпром" і " Металістом" співробітники правоохоронних органів затримали сімох уболівальників дніпропетровського клубу, інформує "Інтерфакс-Україна ". Один з фанатів отримав адміністративне покарання у вигляді арешту на одну добу.

"Всі сім – вболівальники "Дніпра ". Один з них за рішенням суду отримав добу адміністративного арешту за те, що заліз на екран і кинув запалений файєр в сектор вболівальників" Металіста". На відповідь, навіщо він це зробив, сказав, що йому так захотілося", - цитує начальника міліції громадської безпеки МВС України в Дніпропетровській області полковника Володимира Седлецького прес-служба Міністерства внутрішніх справ у Дніпропетровській області.