Збірна України провела тренування в напівтемряві. ВІДЕО

Динамо Київ 7 Жовтня, 19:41 2724
Збірна України провела тренування в напівтемряві. ВІДЕО | 19-27
Футболісти занурились в атмосферу другого тайму матчу "Дніпро" - "Металіст".

Сьогодні збірна України зібралася для підготовки до матчів проти Польщі (11 жовтня) і Сан-Марино (15 жовтня). Поле номер шість спортивної бази «Динамо» у Конча-Заспі, де проходило перше тренування, освітлювалося ледве-ледве і футболісти проводили розминку в напівтемряві.

Втім, на це ніхто не звертав уваги. Робота кипіла, більше всіх носився Анатолій Тимощук, який не часто грає за "Зеніт" і, мабуть, встиг скучити за футболом.

Почалося тренування із загальною пробіжки, після якої команда провела двохсторонній матч. Але брали участь в ньому тільки ті, хто вчора не грав за свої клуби.

Тренер воротарів Юрій Сивуха як завжди не давав розслабитися своїм підопічним.

Основна частина тренування складалась з двохстороннього матчу.

В підсумку перемогла дружба