Півзахисник «Динамо» Джермейн Ленс, на своїй сторнці у Facebook, поділився своїми емоціями після матчу з «Генгамом»
«Вчора ми здобули велику перемогу. Дякую усім за підтримку. Слава Україні! Героям Слава!», - написав Ленс

Півзахисник «Динамо» Джермейн Ленс, на своїй сторнці у Facebook, поділився своїми емоціями після матчу з «Генгамом»
«Вчора ми здобули велику перемогу. Дякую усім за підтримку. Слава Україні! Героям Слава!», - написав Ленс
