Едмар: «Упевнений, що в збірної буде дуже хороша підтримка»

Динамо Київ 8 Жовтня, 07:40 909
Едмар: «Упевнений, що в збірної буде дуже хороша підтримка» | 19-27
Півзахисник «Металіста» і національної команди радий, що трибуни харківського стадіону не залишаться порожніми.

На розмову, на відміну від багатьох партнерів, котрі взяли "обітницю мовчання", він погодився відразу.

«Зараз, тільки перевзуюсь, телефон залишу - і можна поговорити», - ввічливо відповів натуралізований бразилець, що не звик робити ласку ні на полі, ні в спілкуванні з журналістами.

- Як поставилися до того, що матч на «Дніпро-Арені» не був дограний?

- Звичайно, було б краще зіграти матч вчасно. Цієї гри чекали багато і шкода, що вона перервалася з технічних причин. Але в усьому, вважаю, потрібно шукати позитивні моменти - більше сил заощадили для збірної.

- Отже, на вашому настрої ця ситуація не позначилася?

- Ні. У збірну України я завжди приїжджаю в хорошому настрої.

- З хлопцями з «Дніпра» обговорили перенесення матчу?

- Ні. Поки на цю тему ми не спілкувалися. Всі думки зайняті майбутніми матчами національної команди. Але зрозуміло, що всі хочуть дограти цей поєдинок.

- Для збірної Польщі матч проти України - ключовий у відбірковому турнірі. Це додає інтриги майбутньому поєдинку?

- Безумовно. Для нашого суперника, як і для нас, ця гра має велике значення. Упевнений, що Польща буде дуже серйозно налаштовуватися на нас, щоб взяти реванш за поразку у Варшаві. Нам теж потрібна тільки перемога. Так що, думаю, матч буде дуже цікавим.

- Михайло Фоменко сказав, що для нашої збірної після гри з Англією це буде другий «матч життя». Ви теж так вважаєте?

- Звичайно! Для нас зараз кожен матч - такий.

- Як сприйняли рішення ФІФА допустити на матч глядачів?

- Я дуже радий, що це сталося. У Харкові дуже люблять футбол і вміють добре вболівати. Упевнений, що в збірної буде дуже хороша підтримка. Нам це додасть додаткові сили.

- Дружина прийде на стадіон вас підтримати?

- Не знаю, чесно. А о котрій годині, до речі, розпочнеться гра? Якщо не пізно, то, можливо, так.

- Ви останнім часом багато забиваєте - як за збірну, так і за клуб. Голкіпера збірної Польщі теж маєте намір засмутити?

- (Усміхається). Взагалі, забивати голи - це не моя першочергова функція на полі. У нас багато сильних гравців атаки. Думаю, вони впораються.

- Кого можете виділити у збірній Польщі?

- У першу чергу потрібно відзначити Левандовскі...

- Але їх зараз у збірній двоє.

- Я маю на увазі форварда дортмундської «Боруссії», Роберта. Але Маріуш теж відмінний гравець. Думаю, його здібності та досвід стануть в нагоді збірній Польщі. Йому завжди непросто протистояти...