Захисник «Динамо» Даніло Сілва, у своєму Instagram, поділився своїми емоціями після матчу з «Металістом»
«Слава Україні. Дякую Богу за перемогу», - написав Даніло.
Також, він додав фотографію з епізодами матчу

Захисник «Динамо» Даніло Сілва, у своєму Instagram, поділився своїми емоціями після матчу з «Металістом»
«Слава Україні. Дякую Богу за перемогу», - написав Даніло.
Також, він додав фотографію з епізодами матчу
