Віктор Леоненко: «Динамо» грало як завжди»

Динамо Київ 2 Березня, 01:12 2406
Віктор Леоненко: «Динамо» грало як завжди»  | 19-27
Експерт програми «Великий футбол» Віктор Леоненко прокоментував матч 15-го туру чемпіонату України між київським «Динамо» і харківським «Металістом» (3:0).

Експерт програми «Великий футбол» Віктор Леоненко прокоментував матч 15-го туру чемпіонату України між київським «Динамо» і харківським «Металістом» (3:0).

«Сил у харків'ян вистачило тільки на перший тайм. По-перше, ці «діти» ніколи не грали на такому стадіоні, як НСК «Олімпійський», плюс потрапили відразу ж на «Динамо». По-друге, вони не проходили збори, а по-третє, тренувалися на штучному полі, після розминки на якому вже можна викидати ноги.

А «Динамо» грало як завжди - моменти були, просто хтось не потрапляв по м'ячу і не міг забити. Це називається майстерність. А з приводу того, що кияни втомилися після матчу з «Генгама»... У стартовому складі вийшли Мбокані, Ярмоленко, Беланда - три гравці атаки, які не грали в тому матчі. Було створено багато моментів, але не все вдалося реалізувати», - сказав Леоненко в ефірі каналу «Футбол 1».