Австрійський динамівець Александар Драгович на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook ділиться враженнями від вчорашнього поєдинку.
«Зима закінчилася. Ми зробили хороший початок в грі проти «Металіста», - написав Драгович, прикріпивши дане фото.
