Суперники домовилися провести гру 16-го туру на домашньому стадіоні «Динамо».
Про це повідомляє офіційний сайт «біло-синіх».
За взаємною домовленістю сторін матч 16-го туру УПЛ «Олімпік» (Донецьк) - «Динамо» (Київ) відбудеться 8 березня на НСК «Олімпійський».
Початок зустрічі - о 14:00.