Бетао: «Дуже радий знову одягнути футболку «Динамо» в офіційнійному матчі»

Динамо Київ 5 Березня, 07:02 1181
Бетао: «Дуже радий знову одягнути футболку «Динамо» в офіційнійному матчі»  | 19-27
Захисник «Динамо» - про кубкову гру із луганською «Зорею».

Захисник «Динамо» - про кубкову гру із луганською «Зорею».

«Потрібно перемагати - кожному, в поті свогочола, переступивше через кожну сльозу з очей, і біль у вашому тілі. Дуже радий знову одягнути футболку «Динамо» Київ в офіційнійному матчі після двох років і трьох місяців. Ми отримали хорошу гостьову перемогу в чвертьфіналі Кубка України», - написав Бетао у своєму «Instagram».