«Металіст» прибрав із заявки двох футболістів

Футбол України 6 Березня, 00:10 937
«Металіст» прибрав із заявки двох футболістів  | 19-27
Богдан Шуст і В'ячеслав Шарпар більше не зіграють за харківський клуб цього сезону.

Богдан Шуст і В'ячеслав Шарпар більше не зіграють за харківський клуб цього сезону.

«Металіст» прибрав цих футболістів із заявки на нинішній чемпіонат - інформує matchday.ua

Шуст в поточному сезоні провів у складі харків'ян чотири матчі в чемпіонаті України і два в Лізі Європи, а Шарпар осінню частину чемпіонату провів в оренді в донецькому «Металургу».