Півзахисник «Зорі» Руслан Малиновський розповів про причини поразки своєї команди у першому чвертьфінальному матчі Кубку України проти «Динамо» (1:2).
«Динамо» дуже добре зіграло саме у першому таймі. Витискали нас, тим паче, ми спочатку грали проти вітру, і це відчувалося. Кияни швидко покарали «Зорю» за деякі помилки, адже команди такого класу помилок не вибачають. У другому таймі ми додали, зуміли відіграти один м'яч, але «Динамо» при цьому грамотно оборонялося. Не кваплячись, спокійно вони намагалися контролювати м'яч. Так, безперечно, я вважаю, що ми провалили перший тайм. Зате в другому намагалися реабілітуватись, але не зуміли реалізувати ті моменти, які у нас були».
«Після матчу Юрій Вернидуб сказав, що перший тайм ми провалили, зіграли жахливо. Це всім було зрозуміло. А от за другий тайм нам подякував - ми були близькими до того, щоб виправити ситуацію. Сказав, що кубкове протистояння складається з двох матчів, тому ще нічого не втрачено. В будь-якому випадку ми зараз готуємося до матчу чемпіонату проти «Іллічівця». Про Кубок будемо думати потім».
«Звичайно, вони перед візитом у Запоріжжя динамівці зіграли три офіційні поєдинки, тому перебували на хорошому емоційному піднесенні. «Динамо» на даний момент - лідер чемпіонату, тож було важко. Той футбол, який продемонстрували кияни - дуже високого рівня».
«Перед кожним матчем ми знаємо, хто куди біжить, хто куди вбігає. Це певні тренерські напрацювання. На жаль, з «Динамо» не вдалося їх реалізувати. І не тому, що вони не спрацювали. Просто погодні умови стали на заваді», - цитує Малиновського «Футбол 24».