Екс-воротар збірної Іспанії Сантьяго Канісарес зазначив, що в "Реалі" перестали поважати голкіпера Ікера Касільяса.
За його словами, немає жодних проблем у тому, щоб футболіст перейшов до "Барселони".
- Не бачу жодних проблем у тому, щоб Касільяс перейшов до "Барселони", - наводить СЕ з посиланням на Cadena Ser слова Канісареса.
- У Каталонії він би отримав те визнання, якого заслуговує. Вважаю, що в Мадриді швидко забули про те, що він зробив для клубу і елементарно перестали поважати Ікера. Весь цей галас навколо його імені тільки заважає Касільясу.