Президент «Дніпра» - про своє бачення подальшого розвитку українського футболу, - для ресурсу «Вести».
- Вийшло прогнозовано. Правда, я не вірю в збіги. 42 колективних члена висунули Павелко і майже стільки ж за нього й проголосували. Так не буває. Це насторожує. Якщо б за мене стільки людей проголосувало? Я б сказав, що це сенсація. Сам я розраховував на спортивний результат, з боротьбою. Але як для перших демократичних виборів у ФФУ, все пройшло нормально, чесно. На тверду четвірку. Не було такого, як раніше, коли все заздалегідь вирішено. Тепер будемо оцінювати результати роботи Андрія Павелка на проміжних конгресах і на виборчому, через чотири роки. Поки у нас немає планів знімати його влітку».
- Будете працювати в команді Павелко?
- Я не працюю в чиїхось командах.
- Знаєте, хто за вас голосував?
- Ні, голосування було таємним.
- Засмучені, що не виграли?
- Ні. Адже Я не ставлюся до цього як до питання життя і смерті. Це питання концепції. Я запропонував свою, Павелко свою. Правда, я її так і не почув.
- Будете допомагати новому президенту порадою?
- Звичайно.
- Коли ви опускали свій бюлетень, то сказали, що голосуєте за Павелко. Це було правдою чи ви пожартували?
- Некоректно втручатися в таємницю голосування.
- Наскільки зараз ваші інтереси пов'язані з Прем'єр-лігою?
- Ситуація така, що Прем'єр-лігу треба ліквідувати, до кращих часів. А змагання можуть проходити в рамках федерації. Прем'єр-лігу створювали, щоб зробити комерційний продукт. В нинішніх умовах про таке і мови бути не може. Реклами немає, грошей немає, глядачі не можуть багато платити за квитки на футбол. Зараз стоїть питання виживання, а не жирування. Дармоїди не потрібні.