Ігор Коломойський: «Прем`єр-лігу треба ліквідувати до кращих часів»

Динамо Київ 7 Березня, 09:43 2053
Ігор Коломойський: «Прем`єр-лігу треба ліквідувати до кращих часів»   | 19-27
Президент «Дніпра» - про своє бачення подальшого розвитку українського футболу.

Президент «Дніпра» - про своє бачення подальшого розвитку українського футболу, - для ресурсу «Вести».

- Вийшло прогнозовано. Правда, я не вірю в збіги. 42 колективних члена висунули Павелко і майже стільки ж за нього й проголосували. Так не буває. Це насторожує. Якщо б за мене стільки людей проголосувало? Я б сказав, що це сенсація. Сам я розраховував на спортивний результат, з боротьбою. Але як для перших демократичних виборів у ФФУ, все пройшло нормально, чесно. На тверду четвірку. Не було такого, як раніше, коли все заздалегідь вирішено. Тепер будемо оцінювати результати роботи Андрія Павелка на проміжних конгресах і на виборчому, через чотири роки. Поки у нас немає планів знімати його влітку».

- Будете працювати в команді Павелко?

- Я не працюю в чиїхось командах.

- Знаєте, хто за вас голосував?

- Ні, голосування було таємним.

- Засмучені, що не виграли?

- Ні. Адже Я не ставлюся до цього як до питання життя і смерті. Це питання концепції. Я запропонував свою, Павелко свою. Правда, я її так і не почув.

- Будете допомагати новому президенту порадою?

- Звичайно.

- Коли ви опускали свій бюлетень, то сказали, що голосуєте за Павелко. Це було правдою чи ви пожартували?

- Некоректно втручатися в таємницю голосування.

- Наскільки зараз ваші інтереси пов'язані з Прем'єр-лігою?

- Ситуація така, що Прем'єр-лігу треба ліквідувати, до кращих часів. А змагання можуть проходити в рамках федерації. Прем'єр-лігу створювали, щоб зробити комерційний продукт. В нинішніх умовах про таке і мови бути не може. Реклами немає, грошей немає, глядачі не можуть багато платити за квитки на футбол. Зараз стоїть питання виживання, а не жирування. Дармоїди не потрібні.