Гравець київського "Динамо" та молодіжної збірної України заявив, що гравці української молодіжки у майбутньому можуть стати великими футболістами.
- Дивилися, як грає «Боруссія» Дортмунд, як її гравці пресингують і переміщуються. Звичайно, так грати і для нас цілком реально, просто це все прийде з досвідом. Думаю, що всі, хто тут присутні, можуть стати великими футболістами. Головне - працювати, - сказав Владислав в інтерв'ю телеканалу «Футбол».
Відмітимо, що в цьому сезоні динамівець виступає за чешський "Слован" на правах аренди. У молодіжній збірній він працює під керівництвом Сергія Ковальця.