Сергій Ковалець: "Ми зробили висновки після поразки від хорватів"

Динамо Київ 9 Жовтня, 10:46 1255
Сергій Ковалець: Ми зробили висновки після поразки від хорватів | 19-27
Головний тренер молодіжної збірної України розповів про підготовку команди до матчу проти збірної Латвії.

"Ми провели теоретичне заняття і зробили висновки після поразки від Хорватії . Будемо сподіватись, що в майбутньому таких помилок не буде, тому що ми пропустили м'ячі, коли ми контролювали м'яч. Дуже важливо, що гравці молодіжної збірної України хотіли виграти у хорватів, і доклали дуже багато зусиль для того, щоб переломити хід матчу, в якому, можна сказати, було всього п'ять хвилин зіграно невдало.

Ми працюємо в двохразовому режимі, тренування в 10:00 і 16:00, сьогодні зіграємо з "Оболонню - Бровар", а завтра, можливо, проведемо двохсторонню гру. У неділю вилітаємо до Латвії ", - сказав Ковалець в інтерв'ю телеканалу " Футбол".

Нагадаємо, підопічні Сергія Ковальця розпочали відбірковий турнір до Чемпіонату Європи-2015 із поразки від збірної Хорватії з рахунком  0:2.