Був колись собі такий гравець Шитов, який казав - немов, від "Динамо" залишилось лише ім'я. Потім було "Ми ще до вас приїдемо, клоуни" і чотири м’яча у ворота БАТЕ. Як би така участь "Генк" не настигла!
А що ж трапилося? Є такий собі спортивний директор "Генку" з не дуже гучним ім'ям Дирк Дегрен, якого бельгійські ЗМІ запитали, чому так мало квитків продається на матчі Генка. А він відповів так: "Ми продаємо менше, ніж очікували, незважаючи на те, що не вважаємо "Тун", "Рапід" та "Динамо" клубами з гучними європейськими іменами. Можливо, причина в ранньому початку матчів".
Що ж... Ми до вас ще в Генк приїдемо, ...!