"Генк" не вважає, що "Динамо" - клуб з гучним ім’ям

Динамо Київ 9 Жовтня, 12:35 1208
Генк не вважає, що Динамо - клуб з гучним ім’ям | 19-27
Спортивний директор бельгійського клубу, вочевидь, не знайомий із сумним досвідом білоруського БАТЕ.

Був колись собі такий гравець Шитов, який казав - немов, від "Динамо" залишилось лише ім'я. Потім було "Ми ще до вас приїдемо, клоуни" і чотири м’яча у ворота БАТЕ. Як би така участь "Генк" не настигла!

А що ж трапилося? Є такий собі спортивний директор "Генку" з не дуже гучним ім'ям Дирк Дегрен, якого бельгійські ЗМІ запитали, чому так мало квитків продається на матчі Генка. А він відповів так: "Ми продаємо менше, ніж очікували, незважаючи на те, що не вважаємо "Тун", "Рапід" та "Динамо" клубами з гучними європейськими іменами. Можливо, причина в ранньому початку матчів".

Що ж... Ми до вас ще в Генк приїдемо, ...!