Суркіс: "Вони без діла не сидять"

Динамо Київ 9 Жовтня, 13:05 1217
Суркіс: Вони без діла не сидять | 19-27
Президент "Динамо" розповів про обов’язки Михайличенко, Баля та Роменського.

"Без діла вони не сидять", - цитує "Спорт-Экспресс в Украине" слова Ігоря Михайловича. Він розказує, що Михайличенко зосередився на знайомих обов’язках спортивного директора, а Роменський курирує "важливий шматок роботи" - підготовка голкіперів усієї клубної системи.

Щодо Баля Суркіс зазначив так: "Він буде працювати у селекційній службі та відповідати за перегляд наших суперників на міжнародній арені". Як розуміє автор новини, у найближчі роки на єврокубках можна особливо не зосереджуватися.