Форвард «Кьольна» Ентоні Уджа оригінальним чином відсвяткував забитий м'яч, схопивши за роги талісман свого клубу.
Однак після матчу гравець приніс свої вибачення козлу через «Твіттер»:
- Приношу свої вибачення символу клубу, я був занадто грубий з ним. Насправді Хьоннес - мій найкращий друг