Добкін та підлеглі написали листа до ФФУ

Динамо Київ 9 Жовтня, 14:28 1250
Добкін та підлеглі написали листа до ФФУ | 19-27
Харківська обласна федерація футболу (голова - Михайло Добкін) виразила своє ставлення до подій у матчі "Дніпро" - "Металіст".

Нижче ми наводимо копію документа: