Як повідомляють наші колеги з офіційного сайту ФК «Актобе», з метою розвитку та популяризації футболу в Казахстані, зокрема в Актобе, керівництво футбольного клубу «Актобе» вирішило включити до складу делегації на поїздку до Києва команду Футбольного Центру при клубі, складену з хлопців 2003 -го року народження, для проведення товариських матчів із однолітками з академії київського «Динамо».
Заплановано провести дві таких зустрічі – 28-го та 29-го серпня. Окрім того, хлопцям буде влаштовано екскурсію Києвом та академією «Динамо». Гравці «Актобе-2003» пообіцяли викластися на повну та показати все своє вміння, незважаючи на товариський характер майбутніх зустрічей.