Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс про молодих гравців клубу.
- Зараз всі психологічно в хорошому стані. Всі хлопці хочуть грати, хочуть довести, що вони не гірші, щоб завтра на них знову звернули увагу.
Тим і цікавий футбол, що з'являються нові люди, нові імена. Я гарантую, що наші хлопці молоді, Буяльський наприклад - він потенційний гравець збірної найближчим часом. Не здивуюся, якщо його Фоменко викличе на найближчі матчі, - сказав Суркіс в інтерв’ю «ФутболNEWS».