- Мене здивувала новина про те, що «Чорноморець» хоче проводити свої матчі в Києві, тому що мови про це не йшло. Поки що обговорювалась тільки заявка стадіону імені Лобановського, як резервного на наступний рік, - пояснив Петро Іванов в інтерв’ю «ФутболNEWS».
У цьому сезоні «Чорноморець» не буде грати в Києві
Гендиректор Прем’єр-ліги розставив всі крапки над «і», пояснивши, які види має «Чорноморець» на стадіон імені Лобановського.