U -19. 12-ий тур. «Говерла» – «Динамо» - 3:7

Динамо Київ 9 Жовтня, 17:15 500
U -19. 12-ий тур. «Говерла» – «Динамо» - 3:7 | 19-27
Після домашньої нічиєї з «Дніпром» 1:1, в якій підопічні Олексія Герасименка (на фото) показали хорошу гру, але не досягли максимального результату, динамівська команда U-19 вирушила до Ужгорода в гості до «Говерли», де видала просто фейєричний матч.

Після домашньої нічиєї з «Дніпром» 1:1, в якій підопічні Олексія Герасименка (на фото) показали хорошу гру, але не досягли максимального результату, динамівська команда U-19 вирушила до Ужгорода в гості до «Говерли», де видала просто фейєричний матч.

Гра виявилася плідною для реалізації моментів. Все, що не виходило у попередніх поєдинках з «Чорноморцем» та «Дніпром», в Ужгороді нашій команді вдалося втілити в життя з надлишком.

З перших хвилин гості заволоділи ініціативою, яка втілилася у два забитих м'ячі. Початок гольовій зливі поклав автогол Варваринця. Потім настав «зоряний час» Бесєдіна, який за 10 хвилин зміг відзначитися тричі (!). Все, що вдалося господарям - трохи скоротити відставання в рахунку, завдяки пенальті, реалізованому Русином та голу вже в компенсований час у виконанні того ж Русина, який скористався неузгодженістю в діях динамівського захисника і воротаря. Словом, ужгородці намагалися чинити опір до кінця першого тайму, подальша ж гра проходила повністю під контролем динамівців, за винятком того моменту, коли вони пропустили м'яч.

У другому таймі хороший зачин партнерів підтримали Нестеренко та Норенков, на що господарі відповіли голом Нурієва після помилки воротаря. Ну а фінальну крапку в матчі своїм ударом поставив Петров на 73-ій хвилині. За 10 хвилин до фінального свистка другу жовту картку і, як наслідок, видалення отримав Нестеренко, але на підсумковий результат ця ситуація вже не вплинула. Обидва попередження Андрій заробив в ігрових моментах, втім, останній був невиправданим з точки зору результату. Тепер перед відповідальним матчем з «Ворсклою» у розпорядженні Олексія Герасименка залишився лише один центральний захисник.

Олексій ГЕРАСИМЕНКО: « Результатом і грою задоволений на 80%»

- Ми провели хороший матч. Всі робили правильні переміщення, словом, результатом і грою я задоволений відсотків на 80. Найголовніше - порадувала самовіддача хлопців і виконання ними того плану на гру, про який ми домовилися в роздягальні до початку матчу. Добре, що забили сім м'ячів - молодці. Єдине, що засмутило - те, що ми пропустили три, як завжди, безглуздих м'ячі. Спочатку пенальті, у другому моменті не розібралися захисник і воротар, та й третій гол, можна сказати, на совісті голкіпера. Ми допустили дитячі помилки. Я розумію, коли суперник забиває логічний м'яч після швидкої атаки або добре розіграної комбінації - немає питань, у складі суперників адже теж грають хороші футболісти. Але коли допускаємо такі безглузді помилки, це не радує. Хтось вчасно не перебудувався, хтось трохи не добіг, і така секундна розслабленість призводить до взяття наших воріт. Але в цілому, повторюся, всі ми задоволені грою - і хлопці, і тренери. Коли виконується план на матч, і команда демонструє безмежну самовіддачу, це призводить до хорошого результату.

Що стосується Нестеренка, після гри ми сказали йому, що не варто було отримувати другу картку, адже ми вигравали з великим рахунком. Крім того, сім наших футболістів роз'їхалися в збірні команди свого віку, це відчутно, а для нас зараз кожна гра на вагу золота. Так що ми, можливо, навіть будемо думати про перенесення матчу з полтавською «Ворсклою».

Чемпіонат U -19 2013/ 14. 12-ий тур

09.10.2013. м. Мукачево. Стадіон «Авангард».

«Говерла» (U-19) - «Динамо» (U-19) - 3:7 (2:4)

«Динамо»: Вайло (Камінський, 84), Шевчук, Приймак, Нестеренко, Норенков, Кузик - кап. (Тарануха, 88), Михайличенко, Любко (Оріховський, 70), Мироненко (Петров, 70), Мілютін (Душин, 76), Бесєдін.

«Говерла» : Погоріляк (Пахомов, 36), Ількович, Ряшко, Ковчар (Грабчак, 38), Реутов, Гей, Шведюк, Русин, Варваринец (Сегедий, 46), Тома - кап., Нурієв.

Голи: Русин (25, з пенальті, 45 +1), Нурієв (57) - Варваринец (10, автогол), Бесєдін (23, 27, 34), Нестеренко (51), Норенков (56), Петров (73).

Вилучений: Нестеренко (80).