- Вся боротьба ще попереду. Вважаю, нічого страшного, що ми програли перший матч хорватам, зараз в колективі позитивний настрій. Звичайно, я скучив по збірній, завжди з нетерпінням чекаю збору, щоб приїхати і побачити всіх хлопців. Коли здобуваєш ігрову практику в клубі, з'являється і, і впевненість, і гарний настрій. Що стосується суперника, знаю, що це бойова команда, яка добре нав'язує боротьбу. Також там грає динамівець Ягодінскіс, думаю, зустрінемося, поспілкуємося. Головне, зробити правильний аналіз як загальний, так і дій кожного гравця окремо. А фаворитів визначати ще рано.
Владислав Калітвінцев: «Вся боротьба ще попереду»
Півзахисник збірної України U -21 Владислав Калитвинцев, орендований «Динамо» Ліберецького «Словану» вважає, що програш у стартовому поєдинку Хорватії не є фатальним .