Вейн Руні: "Для Англії непотрапляння на чемпіонат світу стало б провалом"

Футбол України 10 Жовтня, 03:25 2382
Вейн Руні: Для Англії непотрапляння на чемпіонат світу стало б провалом | 19-27
Нападник "Манчестер Юнайтед" і збірної Англії Вейн Руні вважає, що у нинішньої англійської національної команди найсильніша атака за останні роки.

Нападник "Манчестер Юнайтед" і збірної Англії Вейн Руні вважає, що у нинішньої англійської національної команди найсильніша атака за останні роки.

Він сподівається, що в наступних матчах відбіркового турніру чемпіонату світу-2014 з Чорногорією (11 жовтня) та Польщею (15 жовтня) Англія зможе здобути перемоги і кваліфікуватися на ЧС -2014.

- Гадаю, що зараз у нас кращий набір форвардів за весь час, що я виступаю у збірній, - цитує офіційний сайт ФІФА Руні. - Ріккі Ламберт забиває за "Саутгемптон " і приносить користь Англії. З Джермейном Дефо ми разом граємо довше, ніж з іншими партнерами. Старрідж і Уелбек принесли в команду багато енергії. Виходить хороше поєднання гравців. Деніел в нинішньому сезоні у чудовій формі. Він забив багато голів, в "Ліверпулі" йому довіряють.

У цих матчах нам знадобиться допомога досвідчених гравців. Зараз у збірній молодих футболістів більше, ніж будь-коли. Тим важливіше мати у складі товаришів, які зможуть вселяти спокій в інших. Ситуація напружена. І така допомога буде потрібна. Для Англії непотрапляння на чемпіонат світу стало б провалом. Всі гравці будуть відповідальними за це. Але я впевнений, що такого не трапиться. Ми віримо в себе.