Василь Кардаш: "Питання з приводу переможця повинні вирішуватися не в кабінетах, а на полі"

Динамо Київ 10 Жовтня, 04:16 776
Василь Кардаш: Питання з приводу переможця повинні вирішуватися не в кабінетах, а на полі | 19-27
Відомий футбольний експерт, екс-динамівець Василь Кардаш про найактуальніші події на сьогоднішній день.

Що можете сказати про настільки впевнені синхронні перемоги «Динамо» і «Шахтаря»?

- Варто враховувати, що в матчі «Динамо» на остаточний результат вплинуло вилучення гравця «Металурга». Не було б цього видалення, і рахунок міг бути зовсім інший. Що стосується «Шахтаря», то тут команда відчула гру, піймала кураж ... Безумовно, подібні рахунки не характерні для футболу, скоріше для хокею.

Після такої впевненої перемоги киянам буде психологічно легше грати ?

- Після будь-якої перемоги команда відчуває впевненість. Я думаю, що така перемога «Динамо» повинна надати більше впевненості клубу .

Центральний матч туру між «Дніпром » і « Металістом » так і не був дограний через проблеми з штучним освітленням на «Дніпро-Арені». Яка Ваша думка щодо цього форс-мажору ?

- Такі випадки бувають навіть в європейському футболі. Все-таки давайте не забувати, в якій країні ми живемо, у нас можливо все. Єдине в чому я впевнений, що всі питання з приводу переможця повинні вирішуватися не в кабінетах, а безпосередньо на полі.

Тобто рішення Дирекції Прем'єр - Ліги ви вважаєте справедливим?

- Так. Тут можуть бути моменти, з початку гри перегравати або з другого тайму, але те, що принцип рішення правильний, сумнівів немає.

Чи бувало у Вашій кар'єрі що-небудь подібне ?

- Ні, не пригадую... Навіть якщо було погана якість поля, я не пам'ятаю, щоб ігри переносилися або перегравали .