Перш за все, цікавить Ваша думка щодо матчу «Дніпро» і «Металіст»...
- Складно сказати, але зараховувати поразку зовсім не правильно. Якщо так сказано в Регламенті, значить це справедливо. Треба розуміти, що це не спеціально хтось придумав, так вийшло. Природно, гравці не винні, але « Металіст» буде оскаржувати це рішення, тому що воно їм вигідне, тут харків'ян теж можна зрозуміти.
У Вашому футбольному досвіді було що-небудь подібне?
- Ні (посміхається). Я уявляю, як би все було, якби у «Олександрії» в перерві світло відключили, може нам і зарахували поразку. Ну а якщо вже виходити через місяць- два і грати другий тайм, це було б нам тільки на руку.
Серйозна сварка між гравцями цих двох команд не позначиться на грі збірної?
- Ні, зараз найголовніше - це гра збірної. Я впевнений, що тут ніякої перепалки бути не може, адже зараз вони повинні жити однією ідеєю - обіграти поляків і все. Тим більше, якщо від «Металіста» у збірній України знаходиться всього 2 людини.
Чого очікуєте від матчу Україна - Польща?
- Боротьби і, звичайно ж, перемоги ! Будемо переживати за збірну. Те, що буде нелегко - це ясна річ, вирішальна гра все-таки.
Які головні козирі у поляків? Чого або кого потрібно, перш за все, побоюватися?
- Швидких контратак, тому що швидкість у них присутня. Ну і Левандовські, нападника хорошого рівня, який може вирішити результат гри з напівмоменту.
Як оціните шанси нашої збірної пройти груповий етап?
- Я думаю, шанси 60 на 40.