Головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу скоріш за все покине клуб 18 квітня після матчу з «Динамо».
Таку інформацію повідомив наш кореспондент який зараз перебуває у прес-турі разом з гірниками у Мюнхнені, де «Шахтар» зганьбився пропустивши 7 голів від місцевої «Баварії» та вилетів з 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів.
"Містер дуже роздавлений таким рахунком і воліє піти з команди хоч сьогодні, проте йому хочеться зіграти останню гру з динамівцями. Якщо гірники переможуть киян, це буде хорошим приводом для Мірчи піти на мажорній ноті, якщо ж програють, то Мірча також покине клуб так як краще піти швидше ніж «Шахтар» втратить статус Чемпіона України та можливість грати в ЛЧ».
Так чи інакше, за інформацією нашого джерела Мірча Луческу вже визначився остаточно.
Луческу покине «Шахтар» після матчу з «Динамо»
Головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу скоріш за все покине клуб 18 квітня після матчу з «Динамо».