Футболіст, контракт якого закінчується в цьому році, вимагає підвищення зарплати.
Керівництво "Королівського клубу" вважає, що Рамос і так заробляє достатньо.
Зараз футболіст отримує близько 3 мільйонів євро на рік.
Також повідомляється, що "Манчестер Сіті" і "ПСЖ" стежать за розвитком подій.