Якщо не брати до уваги матчі з відвертими аутсайдерами, востаннє збірна Польщі здобувала виїзну перемогу ще у 2006 році. Тоді в Брюсселі була переможена збірна Бельгії з рахунком 1:0.
"Кожна невдала серія коли-небудь закінчується. Треба ж врешті-решт виграти і на чужому стадіоні. Я сподіваюся, що це станеться в п'ятницю. Україна - це, зрештою, не мегапотужна команда. Це, звичайно, хороша збірна, але це не Іспанія", - сказав півзахисник нідерландського клубу "Зволле".
Також Кліх прокоментував рішення ФІФА призупинити санкції щодо України, у зв'язку з чим майбутній матч відбудеться при глядачах.
"Краще грати на заповненому стадіоні, навіть якщо там будуть лише українські вболівальники. Ми всі нещодавно бачили гру "Легії" з "Аполлоном" із Лімассола в Лізі Європи - це виглядало як спаринг. Важко грати, коли на трибунах порожньо. Звичайно, фанати суперників створять пекло, і ту жменьку поляків не буде чутно. Але ми граємо для себе, і, перш за все, як команда, ми повинні показати хороший футбол, і не дати супернику розправити крила", - цитує Кліха Wirtualna Polska.