Делегація «Барселони» висловила бажання відкрити футбольну школу «Барса» в Сумах, повідомив губернатор області Юрій Чмир на своїй сторінці в Facebook.
"Нарешті ми їх «дістали»! Дуже радий, що іспанці відгукнулися на нашу пропозицію. Тепер в Іспанії знають, що є таке місто, як Суми. На Сумщину приїхав директор Департаменту з відкриття академій ФК «Барселона» Реєс Монтесінос.
Це досить серйозний крок у житті нашого регіону. З цього моменту можна починати відлік часу офіційної акредитації футбольного центру «Барса» світовим клубом «Барселона». Дуже радий за сумських дітей - на їхню гру дивилися гранди світового футболу. Впевнений: для хлопців - це шанс потрапити у великий футбол!
При зустрічі з іспанцями особливо приємно було чути, що наша спортивна інфраструктура, зокрема поля, вже відповідають європейським стандартам.
Зараз Україна на шляху до Європи, і ми стали ближче - європейці вже на Сумщині!"