Вчора вранці в касах стадіону "Металіст" залишалася остання сотня тікетів на матч Україна - Польща. Черг не було, але ми запримітили перекупщиків. Оскільки касирам заборонили продавати в одні руки більше чотирьох квитків, перекупщики користуються послугами бабусь.
Угледівши літню жінку, кремезний чоловік у чорній куртці вручив їй купюру в 200 гривень і детально розповів, які квитки потрібно купити. Коли старенька повернулася з завдання, в якості подяки їй вручили 20 гривень. Так що ті, хто квитки в касах купити не встиг, можуть поцікавитися заповітним пропуском перед матчем, але платити, швидше за все, доведеться в кілька разів більше номіналу.