Звернення ФК «Металіст» до вболівальників збірної України

Динамо Київ 10 Жовтня, 12:32 1356
Звернення ФК «Металіст» до вболівальників збірної України | 19-27
Фк "Металіст" звернувся з проханням до вболівальників, які будуть присутні на матчі Україна-Польща.

Шановні вболівальники! З метою яскравої і ще більш барвистої підтримки нашої команди в матчі зі збірною Польщі (початок матчу 11 жовтня о 21:00) з вашою допомогою буде організовано модульне шоу, яке повністю охопить наш стадіон .

У зв'язку з цим просимо вас зайняти глядацькі місця не пізніше ніж за 30 хвилин до початку матчу ( до 20:30 ) і підняти модулі над головою при виході нашої команди на футбольне поле. Просимо вас дотримуватися інструкцій диктора стадіону.

Для вашого комфорту і безпеки рекомендуємо вам утриматися від приїзду на матч на особистому транспорті - нагадуємо, що доступ на стадіон можливий з трьох довколишніх станцій метро (Спортивна, Площа Повстання і Метробудівників ім. Ващенко )

Давайте всі разом організуємо для нашої збірної яскраву, вражаючу підтримку, залишимо поза стінами стадіону всі незлагоди, провокації і негатив - станемо справжнім 12-м гравцем Національної збірної України!

Також ми звертаємо вашу увагу, що на цей матч будуть підвищені заходи безпеки, зокрема, у здійсненні контролю допуску на стадіон. У зв'язку з цим, просимо вас проходити на територію стадіону завчасно - вхід на стадіон відкривається за 2 години до початку матчу - о 19:00.

Разом ми доб'ємося перемоги !

Прес-служба ФК « Металіст»